Podręcznik dla superbohaterów 9

Dziś przed Wami nowość wydawnictwa Debit… Podręcznik dla superbohaterów 9 zatytułowany Przyjaźń 🙂

Nie od dziś wiadomo, że ta seria to czyste złoto 🙂 Nie bez przyczyny Strefa Psotnika objęła patronatem wszystkie tomy! Dziś prezentuję najnowszy, dziewiąty 🙂

Lisa poznała dziewczynę o imieniu Sandra. Nowopoznana koleżanka jest odważna, silna i niesamowicie sprawna, czym zaskakuje Lisę. Dziewczynki coraz więcej czasu spędzają razem, bardzo się do siebie zbliżają i Lisa ma nadzieję, że wreszcie znalazła pokrewną duszę… tak bardzo brakowało jej dotąd osoby, która tak świetnie ją rozumie.

Jest jednak coś, co nie daje Lisie spokoju. Jaką tajemnicę skrywa Sandra? Czemu jest taka tajemnicza? Lisa musi się tego dowiedzieć!

Podręcznik dla superbohaterów to trzymające w napięciu komiksy, które w każdym kolejnym tomie poruszają wątki związane z przemocą i przeciwstawianiu się jej. Czytelnik otrzymuje porządną dawkę adrenaliny, a przy okazji jest subtelnie częstowany wątkami psychologicznymi 🙂

Znajdziecie tu odwagę, odróżnianie dobra od zła, przyjaźń i współpracę czyli siłę działania w grupie, stawianie oporu złu, przeciwstawianiu się, gdy jest taka potrzeba i wiele innych.

Te książki są idealną lekturą dla dzieci od siódmego roku życia. Sprawdzą się też jako narzędzie dla nauczycieli i wychowawców. Polecam!

Nie przegapcie tej serii. Jeśli jeszcze jej nie znacie, sięgnijcie do niej od początku 🙂

tytuł: Podręcznik dla superbohaterów 9

tekst: Elias Vahlund

ilustracje: Agnieszka Vahlund

tłumaczenie: Marta Rey-Radlińska

wydawnictwo: Debit, 2023

objętość: 104 strony

dla dzieci w wieku: 7+

cena okładkowa: 34,90 zł

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz