Podręcznik dla superbohaterów tom 6 Bez nadziei

Podręcznik dla superbohaterów tom 6 Bez nadziei

Dziś, dzięki staraniom wydawnictwa Debit, swoją premierę ma Podręcznik dla superbohaterów tom 6 Bez nadziei. Jak cała seria, ten odcinek również jest objęty patronatem dumnego Psotnika!

W mieście Rosenhill panuje panika. Władze miasta, z burmistrzynią na czele, są bezradne. Siedmioro dzieci zniknęło bez śladu z domowego przyjęcia urodzinowego. Mieszkańcy są przerażeni i obwiniają przedstawicieli policji i grupę superbohaterów, kierowanej przez Lisę. Dziennikarka, wstrętna Edith Bergman, dodatkowo podkręca ciężką atmosferę.

Dzieciaki, które za pomocą supermocy, walczą ze złem, wkraczają do akcji poszukiwawczej, a nawet wpadają na pewien trop. Niestety jedno z nich, Max, trafia do szpitala i długo nie budzi się ze śpiączki! Czy uda się namierzyć porywacza? Czy zaginione dzieci bezpiecznie wrócą do domu? Czy przyjaciel wyzdrowieje? Przeczytajcie koniecznie!

Jak zwykle, po lekturze Podręcznika można się spodziewać niezwykłych emocji, walki dobra ze złem, upadków i wzlotów grupy dzieciaków, które walczą o lepsze życie mieszkańców miasta. W drugoplanowych wątkach przyglądamy się wielu trudnym tematom… na przykład walce ze słabościami czy brakiem wiary we własne możliwości.

Opowieść jest nie tylko świetną rozrywką, dostarczającą adrenaliny 🙂 Niesie ze sobą rozważania na temat przyjaźni, działania w grupie, stawiania oporu złu, uczy, że droga do sukcesów czasem jest wyboista i wymaga poświęceń.

Fabuła jest oczywiście kontynuacją poprzedniego odcinka, więc jeśli nie znacie, to zachęcam do czytania od początku. Do tej pory w serii ukazały się:

Tom 1 Podręcznik dla superbohaterów. Podręcznik

Tom 2 Podręcznik dla superbohaterów. Czerwona maska

Tom 3 Podręcznik dla superbohaterów. W pojedynkę

Tom 4 Podręcznik dla superbohaterów. Wilk nadchodzi

Tom 5 Podręcznik dla superbohaterów. Zagubieni

Zobaczcie jak tom 6 wygląda w środku…

tytuł: Podręcznik dla superbohaterów. T.6: Bez nadziei

tekst: Elias Vahlund

ilustracje: Agnieszka Vahlund

tłumaczenie: Marta Rey-Radlińska

wydawnictwo: Debit, 2021

objętość: 98 strony

dla dzieci w wieku: 7+

cena okładkowa: 29,90 zł

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz