Seria TAK! Poradniki motywacyjne dla dzieci

Seria TAK! Poradniki motywacyjne dla dzieci

Seria TAK! Poradniki motywacyjne dla dzieci, jakich jeszcze nie było już są dostępne w księgarniach! Ukazały się dzięki wydawnictwu Smart Books!

To kreatywne zeszyty, które zawierają ćwiczenia i zadania, opracowane przez ekspertów w oparciu o sprawdzone techniki. Każdy dotyczy innego zagadnienia, ale łącząc się i uzupełniając, tworząc zestaw supermocy 🙂 Wystarczy trochę chęci, kredki i ołówek. Dzięki zeszytom dziecko nauczy się radzić sobie z emocjami, wzmocni swoją siłę wewnętrzną, zwiększy poczucie własnej wartości, poprawi samoocenę i zbuduje pewność siebie.

W serii ukazały się cztery tytuły, a wśród nich znalazły się “Tak! Odkrywam swoją moc!”, “Tak! Poznaję swoje emocje!”, “Tak! Buduję swoją pewność siebie!”, “Tak! Kocham być sobą!”. Trudno wybrać jeden z nich!

Zeszyty zostały bardzo estetycznie zaprojektowane, wykonane z niepowlekanego papieru, w miękkiej oprawie. Idealnie nadają się do wakacyjnego plecaka. Ich wartość jest nieprzecenienia. Wszak dzięki pracy z nimi i świetnej zabawie dziecko otrzyma narzędzia by łatwiej radzić sobie z codziennymi problemami, zawierać znajomości z rówieśnikami i odczuwać szczęście.

Każda z pozycji rozpoczyna się od krótkiej, łatwej instrukcji i wyjaśnienia symboli, które potem przydadzą się w dalszej przygodzie z zeszytem oraz spisu treści. Jeśli dziecko samodzielnie czyta i pisze, doskonale sobie poradzi z zadaniami 🙂

Autorkami serii TAK! są Beth Cox, promotorka różnorodności i integracji społecznej oraz Natalie Costa, założycielka organizacji edukacyjnej, zachęcającej dzieci do odkrywania potęgi ich umysłu.

Bardzo Was zachęcamy do sięgnięcia po serię Tak! Podsuwajcie te książki znajomym dzieciom, niech odkrywają swoją moc 🙂

Jeśli masz ochotę na więcej podobnych książek to zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz