ZAPOWIEDŹ: Pan Kardan i przygoda z vetustasem – Justyna Bednarek

Pan Kardan i przygoda z vetustasem - Justyna Bednarek

Już za kilka dni trafi do księgarń cudowna nowość pod PATRONATEM PSOTNIKA – Pan Kardan i przygoda z vetustasem – Justyny Bednarek. Autorka zadebiutowała historiami dziesięciu skarpetek i szturmem zdobyła serca młodych czytelników. 

Tym razem będzie to ciepła i bardzo zabawna opowieść o pewnym wynalazcy i jego małym sąsiedzie. Podzielę się z Wami wrażeniami, jak tylko będzie dostępna, a tymczasem dzielę się tylko informacją od Wydawcy:

Pan Kardan, który być może jest waszym sąsiadem – to wynalazca. Wymyśla rzeczy, które dotąd jeszcze nikomu nie przyszły do głowy. Chociażby vetustas! Wiecie, do czego służy to niepodobne do niczego urządzenie? Do wywoływania obrazów z przeszłości!

Wynalazek pana Kardana jest tak skuteczny, że pomaga załatwić w tej przeszłości kilka ważnych spraw i ukoić jedno serce. A może nawet dwa? Ale uwaga! Źle użyty może napytać biedy! Na własnej skórze przekona się o tym pewien bałamutny i pazerny deweloper…

Pomocnikiem pana Kardana jest Michałek – chłopiec w waszym wieku, bardzo ciekawski i pomysłowy. Razem przeżyjecie niesamowitą przygodę, w której weźmie udział również pewien dyskretny duch. Ważną rolę odegrają też Sherlock i Watson – kury rasy sussex, posiadające pewien rzadki talent. Wydaje wam się, że kury nie są utalentowane? Otóż są! I zaraz wam o tym opowie Justyna Bednarek (która – jak zapewne wiecie – wcześniej podpatrywała też skarpetki i napisała dwie bestsellerowe książki o ich przygodach).

tytuł: “Pan Kardan i przygoda z vetustasem”

tekst: Justyna Bednarek

ilustracje: Adam Pękalski

wydawnictwo: Bajka, 2017

objętość: 96 stron

dla dzieci w wieku: 5+

cena okładkowa: 34,90 zł

data premiery: 11 października 2017

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz