Książka pościg Łapać złodzieja!

Książka pościg Łapać złodzieja! to nowość od wydawnictwa Tatarak. Idealna propozycja dla przedszkolaków uwielbiających pojazdy, prędkość i adrenalinę 🙂

Rzecz dzieje się w mieście, jakich tysiące na świecie… no może niezupełnie, bo w tym zamiast ludzi, mieszkają różne zwierzęta. Pewnego dnia w zatłoczonym autobusie przydarzyła się brawurowa kradzież. Małpa rabuś buchnęła zegarek psu, który akurat zagapił się na biedronkę. Ofiara kradzieży zawołała o pomoc, wszyscy się zbiegli i rozpoczął się szalony pościg!

W pogoń zostali zaangażowani niemal wszyscy… policja, straż pożarna, listonosz żółw oraz zwykli mieszkańcy. Nie było łatwo złapać łobuza, bo ten co chwila przesiadał się na coraz bardziej wymyślny pojazd.

Sprawdźcie koniecznie, jak skończy się ta heca!

To książka dla przedszkolaków, które uwielbiają pojazdy. W książce wystąpiła ich cała masa: deskorolka, rower, pociąg, helikopter, traktor, ba! NAWET DREZYNA!

Autorką rymowanego tekstu jest Monika Wróbel Lutz, której pióro dało się już poznać czytelnikom, dzięki kartonowej książce Stworzenia do policzenia. 

tytuł: Łapać złodzieja!

tekst: Monika Wróbel-Lutz

ilustracje: Aleksandra Badura

wydawnictwo: Tatarak, 2024

objętość: 32 strony

dla dzieci w wieku: 3+

cena okładkowa: 46 zł

Jeśli książka pościg Łapać złodzieja! to dla Ciebie za mało i

masz ochotę na więcej lektur ze zwariowanymi małpami w roli głównej, to koniecznie kliknij tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz