ZAPOWIEDŹ – Przygoda Marlenki – Sibylle von Olfers

ZAPOWIEDŹ - Przygoda Marlenki - Sibylle von Olfers

Prezentujemy cudowną zapowiedź, pod patronatem Psotnika. To pierwsza książka Sibylle von Olfers i jedna z najbardziej uwielbianych przez dzieci. Na naszych oczach śnieg, wiatr i bałwany ożywają. Dzięki nim zima już nigdy więcej nie będzie taka jak dawniej.

“Przygoda Marlenki” przenosi dzieci i dorosłych do śnieżnej i lodowej krainy, którą włada mądra, dobra, łagodna i piękna Królowa Zimy. To na przyjęcie urodzinowe jej córki zostaje zaproszona tytułowa bohaterka, której czerwony płaszcz może kojarzyć się z Czerwonym Kapturkiem. Jednak nie ma tu Złego Wilka, a tylko beztroska zabawa i czas spędzony z niezwykłymi postaciami: małą księżniczką i gromadką rozbieganych, wirujących śnieżynek.

Odważna i ciekawa świata Marlenka, królewna i śnieżynki oddają się beztroskiej zabawie wśród śniegu i lodu: ucztują w świetlistych komnatach, przechadzają się po błyszczącym i czarownym ogrodzie pełnym iskrzących krzewów i przezroczystych kwiatów, oraz tańczą w wesołym korowodzie.

Dzięki staraniom wydawnictwa Przygotowalnia, to będzie już trzecia książką Sibylle von Olfers po “Dzieciach korzeni” i “Wietrzyku”.

Bardzo się cieszę! I czekam!

tytuł: Przygoda Marlenki
tekst i ilustracje: Sibylle von Olfers
tłumaczenie: Eliza i Andrzej Karmińscy
wydawnictwo: Przygotowalnia, 2017
oprawa: półpłótno, twarda
objętość: 28 stron
format: 265×195 mm
dla dzieci w wieku: 2+
DATA PREMIERY: 6 listopada 2017 r.

Reklama

Posty powiązane

Comments (2)

Wspaniała wiadomość. Dzięki! My również będziemy czekać:)

🙂 bardzo lubię książki tej Autorki i bardzo cieszę się, że takie prawie stuletnie perełki są nareszcie wydawane po polsku

Zostaw komentarz