10

“RAZ-DWA-TRZY” to seria trzech kartonowych książeczek autorstwa Joanny Bartosik. Te małe kartonówki przeznaczone są dla najmłodszych dzieci. W skład serii wchodzą “RAZ-dwa-trzy – patrzymy” , która ukazała się wiosną oraz dwie nowe “Raz-DWA-trzy – słyszymy” oraz “Raz-dwa-TRZY – mówimy”. Założeniem tego trio jest, by rosnąć razem z dzieckiem od pierwszych dni życia do trzech lat.

1

2

3

4

5

“Raz-DWA-trzy – słyszymy” skupia uwagę na wyrazach dźwiękonaśladowczych. Zabawa w powtarzanie zapisanych na kartach wyrazów rozwija i ćwiczy zmysł słuchu dziecka.

“Raz-dwa-TRZY – mówimy” to książka przeznaczona dla dzieci w przedziale wiekowym 2-3 lata. Kontakt z nią pomaga rozwinąć mowę i przy okazji zapoznać się ze zwrotami grzecznościowymi.

Dzieci bardzo radośnie reagują na każdą z nich. Kolory są bardzo starannie dobrane, nie ma mowy o pstrokaciźnie. Ilustracje nie zawierają zbyt wielu elementów, są świetnie dopasowane do wieku odbiorcy. Dodatkowym atutem jest idealny dla małych rączek format, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale również na spacerze czy w aucie.

Książki w 2015 roku zostały wyróżnione w konkursie TRZY/MAM/KSIĄŻKI organizowanym przez Instytut Książki i Polską Sekcję IBBY.

Polecam wszystkim maluchom!

8

6

7

10

No i oczywiście coś specjalnego dla Was od Autorki 😀

123_dla_Psotnika

autorka: Joanna Bartosik

Wydawnictwo Widnokrąg, 2016

20 kartonowych stron każda

cena okładkowa 20 zł każda

dla dzieci od 0-3 lat

Reklama

Posty powiązane

Comments (2)

Dopiero niedawno odkryłam to miejsce I od razu zostałam wierną czytelniczką. Mój synek ma prawie połtora roku i czytamy coraz więcej. Twoj blog jest mi bardzo pomocny przy wyborze nowych książeczek. Dziekuję I pozdrawiam.
P.s. teraz będę polowac na “raz-dwa-trzy- slyszymy”.

wielkie dzięki za miłe słowa 😀 super, że czytacie od tak młodego wieku, niech rośnie nowe pokolenie miłośników książek!

Zostaw komentarz