Nowa karciana Najlepsza gra o psach 2

Właśnie ukazała się nowa karciana Najlepsza gra o psach 2 od FoxGames. To świetna propozycja dla rodziny do domu lub na wyjazdy! Jest mała, wciągająca, dynamiczna i co najważniejsze… mogą w nią grać psy!

No dobra… żarcik 🙂 Nie mogą.

Nowa karciana Najlepsza gra o psach 2 jest skierowana, jak można się domyślić po tytule, przede wszystkim do miłośników psów wszelkiej maści. Tytuł największego psiarza otrzymuje psi opiekun, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa.  Gracze rywalizują między sobą zbierając karty, by zapewnić czworonożnym przyjaciołom wszystko, czego potrzebują, czyli przysmaków, kości, zabawek czy tresury.

Cieszę się, że Autor gry, David Short, zwrócił uwagę na potrzeby bezdomnych zwierząt przebywających w schroniskach oraz, że zaprojektował grę tak, by ukazać, że każdy pies jest inny i wyjątkowy i że ma swój niepowtarzalny temperament. 🙂

W pudełku znajduje się łatwa, niedługa instrukcja gry, nie będę Wam przepisywała z niej zasad, ale nadmienię najważniejsze… wszystkie elementy są śliczne i solidnie wykonane, a drewniany znacznik psa wygląda jak nasza Edzia 🙂

Gra jest przeznaczona od dwóch do czterech graczy w wieku od dziesiątego roku życia. Moim zdaniem nie ma górnej granicy wieku. Idealna dla rodzeństwa lub dzieci i rodziców czy dziadków. Rozgrywki są dość szybkie, przeciętnie gra trwa około pół godziny.

Serdecznie Wam polecamy tę grę 🙂 Ja i moje dwa kochane adopciaki 🙂 Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Autor tworząc nową grę o psach inspirował się Najlepszą grą o kotach autorstwa Josha Wooda. Musimy sprawdzić ją też!

Zawartość pudełka:
-122 karty gry
-62 żetony przysmaków
-16 kart sztuczek
-15 kart schroniska
-1 znacznik psa
-1 znacznik pierwszego gracza
-1 notes do liczenia punktów
-instrukcja

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 10+
Czas rozgrywki: 30min.

Jeśli macie ochotę na więcej dla miłośników psów, to koniecznie zajrzyjcie tu tu lub tu 🙂

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz