Puzzle z książką dla dzieci od Wilga Play

Puzzle z książką dla dzieci od Wilga Play to nowości, które chcemy Wam dziś zaprezentować. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają, my jesteśmy bardzo na TAK!

Układanie puzzli ma wielce pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Przede wszystkim uczy logicznego myślenia, ćwiczy zapamiętywanie wzrokowe, koncentrację, skupianie się na jednej czynności. Pozwala również się odstresować i zrelaksować, oderwać myśli od codziennych zajęć. Układanie puzzli jest super! Wilga Play o tym doskonale wie i postanowiła wystartować właśnie takimi premierami! 🙂

Cztery kolorowe pudła, które od dziś pojawiły się w naszej ofercie, kryją w sobie mnóstwo zabawy i wiedzy, przeznaczone są dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej i genialnie uzupełnią naukę zabawą. Sprawdzą się zarówno do układania samodzielnego, jak i dla rodzeństwa, grupy rówieśników, czy całej rodziny.

Puzzle mają dość duże elementy, a złożony obrazek ma wymiar 59 x 40 cm i zaokrąglone rogi. Do każdej układanki została dołączona broszura, która jest porcją wiedzy i ciekawostek, związanych z tematyką danego tytułu. Można układając puzzle, skupiając się na grafice pełnej szczegółów, zapamiętać wiele, a jeszcze więcej doczytać w książce 🙂

Do każdego z tytułów zaprojektowano inną formę książki, dopasowaną do tematu. To zawsze element zaskoczenia 🙂 Ta, którą znajdziecie w dinozaurowym pudle to długa, sztywna harmonijka, którą można śmiało powiesić nad łóżkiem, a z kolei w tabliczce mnożenia znajdziecie bardziej zeszyt ćwiczeń.

Do współpracy zaproszono świetnych ilustratorów, dzięki czemu puzzle i książeczki są naprawdę śliczne i oczywiście wykonane z dużą starannością o szczegóły i jakość.

Mam nadzieję, że nowa marka Wilga Play dopiero się rozkręca, ale na ten moment ukazały się

  • 200 elementów puzzle z książką Zwierzęta świata
  • 300 elementów puzzli z książką Tabliczka mnożenia
  • 300 elementów puzzli z książką Drzewo życia
  • 300 elementów puzzli z książką Dinozaury

Zobaczcie jak wyglądają nowe puzzle z książką dla dzieci od Wilga Play!

Lubicie puzzle? Jakie tematy chcielibyście zobaczyć w kolejnych nowościach Wilgi Play? 

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz