Moje pierwsze 100 słów – seria kartonówek dla najmłodszych

Moje pierwsze 100 słów - seria kartonówek dla najmłodszych

Wydawnictwo Smart books, które wprowadziło na rynek księgarski w Polsce amerykański klasyk “Dobranoc, Księżycu“, tym razem zadbało o jeszcze młodszych czytelników 🙂 Niedawno w sprzedaży pojawiły się dwie książki zatytułowane “Moje pierwsze 100 słów”. To seria kartonówek dla najmłodszych.

To “Moje pierwsze 100 słów na wsi” oraz “Moje pierwsze 100 słów w mieście”. Być może z czasem będzie ich więcej? Pozycje nadają się dla dzieci w wieku od urodzenia do trzeciego roku życia. Wspomagają naukę nowych słów oraz mowy.

Te książki idealnie sprawdzą się teraz, gdy należy spędzać czas w domu, a wycieczki po mieście, czy też na wieś, nie są wskazane 🙂 Każda z nich ukazuje na kolorowych ilustracjach charakterystyczne elementy krajobrazu miejskiego, czy wiejskiego, podstawowe warzywa i owoce, przedmioty codziennego użytku.

Rozkładówki zostały podzielone tematycznie, na jednej przykładowo znajdziemy zwierzęta gospodarskie, na drugiej charakterystyczne budynki czy narzędzia.

Mały poręczny format, zaokrąglone rogi, idealne dla najmłodszych użytkowników.

Ilustracje są dość bogate w detale, baczny obserwator zajmie się nimi na długo 🙂 Zobaczice jak wyglądają w środku…

Moje pierwsze 100 słów na wsi

Znajdziecie tu ilustracje, dzięki którym poznacie zwierzęta, narzędzie, wiejskie krajobrazy, owoce i warzywa oraz wiele wiele innych 🙂

Moje pierwsze 100 słów w mieście

Znajdziecie tu ilustracje, dzięki którym poznacie pojazdy, charakterystyczne elementy parku miejskiego, budynki, przedmioty, które występują zazwyczaj w biurze czy w sklepie i …. wiele wiele innych 🙂

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz