Modele 3D Dinozaurów od Wilga Play

Dziś prezentujemy modele 3D dinozaurów od Wilga Play! To absolutny czad dla wszystkich młodych konstruktorów, budowniczych i oczywiście fanów tych pradawnych stworzeń.

W serii zatytułowanej Era dinozaurów ukazały się dwa tytuły… pierwszy dotyczy TYRANOZAURA, a drugi PTERANODONA. Ja serio liczę na to, że to dopiero początek! Koncepcja i wykonanie jest zachwycające.

Każda z pozycji to tekturowa walizeczka, w której znajdziecie:

  • plansze z tekturowymi elementami modelu, ewentualnie inne elementy, jak na przykład linki do zawieszenia latającego potwora pod sufitem 🙂
  • instrukcję, dzięki której złożycie poprawnie model oraz
  • książkę zawierającą mnóstwo informacji i ciekawostek o konkretnym gatunku dinozaura.

Złożony model jest naprawdę imponujących rozmiarów. Ma ruchome elementy, które DZIAŁAJĄ! Klocki są wykonane z grubej tektury, całość jest bardzo solidna i świetnie spasowana. Każda część jest zadrukowana obustronnie.

Do puzzle dołączona jest niewielka książka popularnonaukowa z mnóstwem informacji i ciekawostek

ERA DINOZAURÓW TYRANOZAUR PUZZLE 3D + KSIĄŻKA

Modele 3D dinozaurów od Wilga Play to na dzień dzisiejszy dwa tytuły. Pierwszym z nich jest Tyranozaur. Składa się z 53 elementów. Zbudowany model ma 38 centymetrów wysokości i prawie 60 centymetrów szerokości!

Zaskoczy was ruszająca się paszcza dinozaura!

Z książki dowiecie się wielu rzeczy, o których nie mieliście pojęcia 🙂 Gdzie żyły, jak były zbudowane albo…. Czy przyszło wam kiedykolwiek do głowy, że pisklęta z jaja tyranozaura wylegiwały się nawet do 6 miesięcy?

ERA DINOZAURÓW Pteranodon PUZZLE 3D + KSIĄŻKA

Niesamowity model latającego pteranodona ma ponad metr rozpiętości skrzydeł i naprawdę lata! 🙂 Jeśli zawiesimy go pod sufitem, możemy skrzydła łatwo wprawić ruch jednym pociągnięciem ręki. Jest wielki i robi wrażenie!

Z książki zamieszczonej w tym zestawie dowiecie się nie tylko ciekawostek o tym konkretnym gatunku, ale poznacie inne latające dinozaury.

Macie ochotę na więcej puzzli z dinozaurami? 

Zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz