Biuro detektywistyczne Lassego i Mai Święta w Valleby Niespodziewane prezenty

Skoro już za nami połowa listopada…. to nareszcie można zacząć pokazywać nowości świąteczne 🙂 Dziś Biuro detektywistyczne Lassego i Mai Święta w Valleby Niespodziewane prezenty HURRA!

Uwielbiamy tę serię od lat. Każdy nowy odcinek witamy z wielkim entuzjazmem 🙂 Pamiętacie Wielką awarię prądu?  To teraz mamy kontynuację bożonarodzeniowej linii wydawniczej 🙂

Książka w nieco większym formacie, w której oprócz trzymającej w napięciu powieści detektywistycznej, mamy zadania do rozwiązania i mnóstwo kolorowych ilustracji!

Tak jak w każdym innym odcinku serii, najpierw zapoznajemy się z mapą miasteczka Valleby i występującymi postaciami, ale tu dodatkowo znajdziecie krótką instrukcję, dzięki której poznacie zasady gry, zanim przejdziecie do czytania.

Wielokrotnie o tym pisałam, ale powtórzę dla tych, którzy trafili do nas po raz pierwszy 🙂 Martin Widmark to niepodważalny mistrz propagowania czytelnictwa wśród dzieci! Jego książki docierają do milionów czytelników, którzy dopiero zaczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Każda nowość, która wyjdzie spod jego pióra, niemal od razu po premierze, staje się bestsellerem, jego książki są ekranizowane, a w Szwecji nawet można odwiedzić park rozrywki inspirowany serią o dwójce młodych detektywów 🙂

Świąteczna nowość Biuro detektywistyczne Lassego i Mai Święta w Valleby Niespodziewane prezenty zachwyci fanów serii.  Tym razem Autor zaprasza swoich czytelników do wzięcia czynnego udziału w rozwiązaniu zagadki! Oprócz wciągającej powieści czeka na Was mnóstwo zadań w świątecznym klimacie 🙂 ZOBACZCIE!

tytuł: Święta w Valleby. Niespodziewane prezenty

tekst: Martin Widmark

ilustracje: Helena Willis

tłumaczenie: Barbara Gawryluk

wydawnictwo: Zakamarki, 2023

objętość: 60 stron

dla dzieci w wieku: 6+

cena okładkowa: 39,90 zł

Jeśli macie ochotę na więcej książek z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai to zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz