Czarodziejski most – Dorota Gellner, Marianna Sztyma

Czarodziejski most - Dorota Gellner, Marianna Sztyma

Ten most jest naprawdę czarodziejski. Wszystkie problemy znikają, gdy się nim przejdziesz. Dzięki niemu wszelkie zło zmienia się w dobro, starzec, znów cieszy się młodością, a skąpiec z ulgą rozdaje innym swoje skarby.

Mój syn uważa, że to książka o przeciwieństwach… i ciężko się z nim nie zgodzić 🙂 Ale, przede wszystkim, to opowieść o tym, że nawet najbardziej niesamowite marzenia, mogą się spełnić. Nawet te niewypowiedziane, te skrywane w głębi serca, mają szansę się ziścić. To miejsce, dzięki któremu każdy staje się lepszy…

“Czarodziejski most” daje nadzieję, że naprawdę warto marzyć!

Ta nowość w katalogu wydawnictwa Bajka, to wspólna książka wyjątkowego duetu! Tekst napisała wielokrotnie nagradzana, uwielbiana przez czytelników w każdym wieku, wybitna autorka tekstów dla dzieci, Dorota Gellner, a zilustrowała malarka i ilustratorka Marianna Sztyma.

Ciężko wybrać, która warstwa wnosi więcej – rymowany, krótki i esencjonalny tekst czy pełne żywych kolorów, cudowne ilustracje. Tu współgrają, uzupełniają się i są równoważne.

Dwie niesamowicie charyzmatyczne twórczynie spotkały się we wspólnej książce pierwszy raz i kapitalnie to wyszło 🙂 Pięknie wydana, z jedwabistą okładką – czarodziejska książka, polecam!

tytuł: Czarodziejski most

tekst: Dorota Gellner

ilustracje: Marianna Sztyma

wydawnictwo: Bajka, 2018

objętość: 32

dla dzieci w wieku: 4+

cena okładkowa: 29,90 zł

Inne książki Doroty Gellner zaprezentowane w Strefie Psotnika to: SanatoriumZamkowe bajeczki, Pisklak, Myszka

Inne książki zilustrowane przez Mariannę Sztymę, zaprezentowane w Strefie Psotnika, to: Moje cudowne dzieciństwo w Aleppo, Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Pan Kleks

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz