Książka dla dzieci, które boją się pająków – Czego tu się bać?

Książka dla dzieci, które boją się pająków

Pierwszy prawdziwie jesienny dzień w tym roku nie może przejść niezauważony, dlatego wybraliśmy lekturę pasującą do aury 🙂 Dziś u Psotnika książka dla dzieci, które boją się pająków – Czego tu się bać?

Madlena Szeliga stworzyła historię dla wszystkich, którzy czasem się czegoś boją. Głównym bohaterem historii jest Pająk, który cierpi na arachnofobię! Potraficie sobie wyobrazić jaki to koszmar? On panicznie boi się PAJĄKÓW!

Wszystko zaczęło się zupełnie niespodziewanie. Mieszkał sobie spokojnie w regale z książkami, za grubaśną książką, wił nici. Dni mijały mu leniwie. Pewnego dnia, od niechcenia, zajrzał do stającej obok “Encyklopedii zwierząt” i… wszystko się zmieniło. Dowiedział się o istnieniu strrrrrraszliwych potworów, które przeraziły go tak bardzo, że postanowił uciekać.

Sprawdźcie koniecznie, gdzie go ta ucieczka doprowadziła 🙂 Nie zdradzę nic, oprócz tego, że czasem nawet największe strachy okazują się całkiem przyjazne i tak naprawdę… czego tu się bać?

Cudowna puenta opowiści spodoba się wszystkim – i dzieciom i dorosłym, jeśli mają trochę dystansu i poczucia humoru.

Wydawnictwo informuje, że to pierwsza książka z planowanej serii ROBALE, która ma opowiadać o tym, co jednocześnie niepokoi i intryguje. To opowieści o tajemniczym życiu owadów, które mają przeróżne obawy i strachy… dokładnie takie same jak dzieci i dorośli. Z pomocą tych tych książek, Czytelnikowi będzie łatwiej sobie z nimi poradzić.

Ilustracji jest naprawdę dużo, zajmują całe rozkładówki i pobudzają wyobraźnię. Charakterystyczne dla tego wydawnictwa jest też perfekcyjne wydanie, bardzo wysokogatunkowy papier i piękna, niepowlekana okładka. To sprawia, że książka jest również idealna na prezent.

tytuł: Czego tu się bać?

tekst: Madlena Szeliga

ilustracje: Paulina Daniluk

wydawnictwo: Gereon

objętość: 26 stron

dla dzieci w wieku: 3+

cena okładkowa: 34,90 zł

 

Książka dla dzieci, które boją się pająków to nie jedyna tej autorki, którą mieliśmy okazje prezentować w Strefie Psotnika 🙂

Inne książki Madleny Szeligi znajdziesz tu:

Rodzina Sztućców” część 1 i 2

Horror” z ilustracjami Emilii Dziubak

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz