Przezabawna zimowa historia Naprawdę widziałem mamuta

Dziś cały dzień sypie u nas śnieg, więc to najlepszy moment, by pokazać Wam to cudo. Przezabawna zimowa historia Naprawdę widziałem mamuta ! to nowość, która skradnie Wsze serca niezależnie od wieku 🙂

Książka od wydawnictwa Frajda zadedykowana jest co prawda dzieciom od trzeciego roku życia, ale ja też bawiłam się przy niej doskonale 🙂

Grupa dzielnych badaczy rozpoczyna swą ekspedycję na południowym biegunie Ziemi. Naukowcy obrali sobie za cel, by dowiedzieć się wszystkiego, co możliwe, o pingwinach. Wiadomo wszak, że na południowej półkuli żyje aż osiemnaście różnych gatunków pingwinów, a aż pięć z nich właśnie na Antarktydzie.

Pełni entuzjazmu zabierają się do obserwacji, ale co zrobić jeśli jeden z nich upiera się, że widział mamuta.

Zdarza się to tylko jemu i tylko gdy jest sam. Ciężko uwierzyć koledze, zwłaszcza, że mamuty dawno temu wyginęły, a naukowcy są zgodni co do tego, że nigdy nie występowały na Antarktydzie.

Nie mogę Wam więcej zdradzić, by nie psuć Wam zabawy, ale zapewniam, że to bardzo śmieszna opowieść, świetnie zilustrowana, spodoba się każdemu z poczuciem humoru.

Nie przegapcie 🙂 Dajcie się porwać dziecięcej fantazji, zaskakującym zwrotom akcji i brytyjskiemu humorowi. Przezabawna zimowa historia Naprawdę widziałem mamuta !w środku wygląda tak….

tytuł: Naprawdę widziałem mamuta!

tekst i ilustracje: Alex Willmore

tłumaczenie: Paweł Beręsewicz

wydawnictwo: Frajda, 2023

objętość: 32 strony

dla dzieci w wieku: 3+

cena okładkowa: 45,90 zł

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz