Świąteczna kartonówka dla maluchów Niedoczekalscy czekają na święta

Świąteczna kartonówka dla maluchów Niedoczekalscy czekają na święta to nowość wydawnictwa Frajda! Zobaczcie pierwszy odcinek nowej serii dla przedszkolaków!

Niedoczekalscy to bardzo wesoła rodzina. Mama Lila, tata Miłosz, trójka ich dzieci: Franek, Hania i Tymek oraz mieszkające z nimi… pies Olaf, kot Bogusław oraz pająk Ambroży. Z tą ekipą nigdy nie ma nudy 🙂

Niedoczekalscy mieszkają w kamienicy przy ulicy Malwowej, tuż obok państwa Ciekawskich i Pani Czepialskiej (CUDOWNIE! 🙂 ). Właśnie zaczynają się gorączkowe przygotowania do świąt. Korki na mieście, śnieg zaskoczył drogowców, a jeszcze tyle do zrobienia!

Książka rozwijająca spostrzegawczość, cierpliwość i zasób słów 🙂 do opowiadania historii, nazywania przedmiotów i oglądania… godzinami. Mnóstwo detali, a na każdej stronie kot, pies i pająk państwa Niedoczekalskich. Spróbujcie odnaleźć wszystkie zwierzaki!

Na kolorowych planszach bardzo dużo się dzieje. Nie ma tekstu, to opowieść obrazkowa… na ilustracjach da się znaleźć jedynie pojedyncze hasła na bilbordach w mieście, na tabliczkach na drzwiach i w innych miejscach. Cała fabuła jest jednak opowiedziana obrazem, a dzieje się naprawdę dużo.

Ubieranie choinki, sprzątanie i przystrajanie domu, lepienie bałwana, aromatyczne gotowanie… to tylko niektóre z czynności, jakie należy wykonać, by święta się udały 🙂

Jesteście gotowi do te tej gorączki w tym roku? Też nie możecie się doczekać? 🙂

Autorem tej nowości jest Adrian Wilczyński, ilustrator, grafik i entuzjasta książek, który kiedyś, zanim zaczął ilustrować książki dla dzieci, był tatuażystą!

książka autorska: Adrian Wilczyński

wydawnictwo: Frajda, 2023

książka kartonowa, zaokrąglone rogi, 18 stron

dla dzieci w wieku: 3+

cena okładkowa: 49,90 zł

Jeśli świąteczna kartonówka dla maluchów Niedoczekalscy czekają na święta to dla Was za mało i macie ochotę na więcej, to zapraszamy tu!

Reklama

Zostaw komentarz