Puzzle z kolekcji Poznawaj baw się odkrywaj

Dziś przedstawiam Wam świetne puzzle z kolekcji Poznawaj baw się odkrywaj od Wilga Play! To rewelacyjna seria edukacyjnych zestawów dla dzieci w wieku od szóstego roku życia 🙂

Każdy tytuł z serii to duże pudło ze sznurkową rączką. W środku znajduje się wielka podłogowa układanka oraz książka z mnóstwem informacji i ciekawostek na temat przewodni zestawu. Każda z układanek ma inny ciekawy kształt… ciało człowieka jest w kształcie… ciała człowieka 🙂 a puzzle z dinozaurami są wielki jajem.

Poznawaj baw się odkrywaj Polska PUZZLE 210 ELEM+KSIĄŻKA

Ten zestaw to idealny sposób, by zapoznać się z mapą naszego kraju. Całość powierzchni Polski pokryty jest drobnymi elementami, charakterystycznymi dla danego regionu czy miasta. To najbardziej charakterystyczne budynki, zwierzęta czy potrawy kuchni regionalnej.

210 grubych kartonowych elementów pozwala ułożyć okrąg o średnicy 70 centymetrów. Można samodzielnie lub w grupie eksplorować nasz kraj, wspomagając się informacjami zawartymi w książce z zestawu. Śliczne, solidnie wykonane i edukacyjne, zobaczcie!

Poznawaj baw się odkrywaj Ciało człowieka PUZZLE 200 ELEM+KSIĄŻKA

Ten zestaw klocków pozwala ułożyć ciało dziecka o wzroście 130 centymetrów! Potrzebujecie do tego duuuuużego stołu lub podłogi w pokoju 🙂 Oprócz 200 klocków tego samego rozmiaru, w pudle znajdziecie magiczną dziesiątkę wielkich elementów – kluczowych narządów czy elementów ludzkiego ciała, jak kość, mózg, serce itp.

Zaglądanie do wnętrza ludzkiego ciała jest naprawdę fascynujące, tu w skali niemal 1:1, a do tego można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z dołączonej do puzzli książki!

Poznawaj baw się odkrywaj Dinozaury PUZZLE 205 ELEM+KSIĄŻKA

Nic tak nie angażuje zainteresowania dzieci w pewnym wieku jak… dinozaury. Te prehistoryczne stworzenia niezmiennie fascynują! Z ponad dwustu dużych klocków z tego zestawy ułożycie wielkie jajo o wymiarach 67 x 98 centymetrów. Obraz przedstawia kilkanaście gatunków dinozaurów, a dzięki dołączonej książce, dowiecie się o nich naprawdę sporo 🙂

Puzzle idealne dla każdego fana dinozaurów 🙂

Jeśli macie ochotę na więcej rewelacyjnych zestawów puzzli od wydawnictwa Wilga Play, to zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz