Książka dla dzieci o miłości Pani Drozdowa

Książka dla dzieci o miłości Pani Drozdowa to niezwykle wzruszająca nowość w katalogu wydawnictwa Tatarak.

Nowość autorstwa Józefa Wilkonia, znakomitego polskiego autora i ilustratora książek, malarza, grafika, rzeźbiarza i twórcy scenografii, poruszy Was do łez. Autor zadedykował tę niezwykłą historię pamięci swojej Żony.

Jest to historia bardzo utalentowanego śpiewaka, pana Drozda oraz jego życiowej partnerki, zawsze trwającej przy nim, pani Drozdowej.

Obserwujemy jak się poznają, jak dobrze im ze sobą już od pierwszego spotkania, jak postanawiają razem stworzyć dom i rodzinę, jak pięknie się wspólnie rozwijają, dbają o swe pisklę, karierę i wszystkich wokół.

Para bohaterów nigdy nie osiada na laurach. Cały czas pracują i na oczach czytelników rozwijają zarówno siebie, jak i swój dom. Coraz bardziej rozbudowują rezydencję, każdy z domowników ma pokój dla siebie, gdzie może poświęcać się swoim pasjom, mają też przestrzeń dla licznie odwiedzających ich przyjaciół. Z jednej strony jest im coraz wygodniej, z drugiej coraz więcej czasu muszą poświęcać zużywającemu się budynkowi.

Nie chcę zdradzać Wam więcej, ale zapewniam, że opowieść jest bardzo nostalgiczna. Czuć w niej tęsknotę za młodością, skromnym prostym życiem startującej we wspólne życie pary… Na pewno zmusi do refleksji dorosłych, zachwyci malarskimi obrazami wszystkich niezależnie od wieku. Podpisuję się pod stwierdzeniem wydawcy, że to jedna z bardziej osobistych książek wybitnego ilustratora. Niezapomniana książka dla dzieci o miłości Pani Drozdowa.

Jak w wielu książkach od wydawnictwa Tatarak, w środku znajdziecie kod QR z nagraniem… tekst tej publikacji osobiście czyta Józef Wilkoń. Nie przegapcie!

tytuł: Pani Drozdowa

tekst i ilustracje: Józef Wilkoń

wydawnictwo: Tatarak, 2023

objętość: 36 stron

dla dzieci w wieku: 5+

cena okładkowa: 46 zł

 

Jeśli macie ochotę na więcej książek z ptakami w roli głównej, to zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz