Kołderkowe bzdurki dla syna i córki – audiobook dla maluszków

Kołderkowe bzdurki dla syna i córki - audiobook dla maluszków

Kołderkowe bzdurki dla syna i córki – audiobook dla maluszków to nowość w katalogu wydawnictwa BUKA 🙂

Ta płyta to już dziesiąty tytuł, który ukazał się w serii Mądre bajki. To bardzo popularna kolekcja do wspólnego słuchania dla całej rodziny, bo tytuły rekomendowane są już dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym 🙂 Wydawnictwo Buka starannie dobiera teksty oraz najlepszych polskich aktorów, by płyty były naprawdę wyjątkowe. Muzyka na najwyższym poziomie, a do tego… wszystkie są świetnie opracowane również graficznie. Czego można chcieć więcej? 🙂

Kołderkowe bzdurki dla syna i córki – audiobook dla maluszków bo już od drugiego roku życia zawiera ponad dwadzieścia wierszy i piosenek, do których teksty napisała Agnieszka Frączek. To znana autorka rymowanych wierszy dla dzieci. Jak zdradza tytuł płyty, teksty są związane z tematem snu, zasypiania. Mamy tu opowieści o piżamce, o księżycu, o snach krów czy psów 🙂

Na płycie znajdują się wiersze, recytowane ciepłym, dobrze wszystkim znanym, głosem Małgorzaty Kożuchowskiej oraz piosenki wykonane przez Beatę Przybytek.

Muzykę, zapadającą w pamięć, skomponował Maciej Mulawa, reżyser dźwięku i kompozytor, absolwent Wydziału Reżyserii Dźwięku Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Dźwięk na płycie został zaprojektowany w taki sposób, bo najpierw były skoczne, zwariowane utwory i stopniowo przechodzą w spokojniejsze, na kołysankach kończąc.

Nie byłabym sobą, gdyby nie napisała, że szaloną, nowoczesną i kolorową oprawę graficzną płyty powierzono Agacie Dudek z Acapulco Studio. Jestem od lat wielką fanką tej charakterystycznej kreski i pisałam o tym nie raz 🙂 Okładka, wnętrze opakowania oraz cała płyta pełne są uroczych postaci, szykujących się do spania.

czyta: Małgorzata Kożuchowska, Beata Przybytek
muzyka: Maciej Mulawa
ilustracje: Agata Dudek / Acapulco Studio
wydawnictwo Buka, seria: Mądre bajki, 
zawartość: 1 x CD audio
czas: 35 min
format: 14 x 12,5
cena okładkowa: 44,90 zł
dla dzieci w wieku: 2+

Jeśli masz ochotę na więcej audiobooków to zapraszam tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz