“Dzika zgraja” najpiękniejsze zwierzęce memory od ZAGRYWEK

1

Jeśli uwielbiacie zwierzęta, interesujecie się nimi i lubicie dowiadywać się o nich różnych ciekawostek, chcemy Wam wyjątkowo polecić nie książkę, a grę!

“Dzika zgraja” to memory z gatunkami zwierząt, wykonane z największą starannością.

Pudełko zawiera 30 kart zaprojektowanych przez młodą, świetną artystkę, Katarzynę Walentynowicz. Z jej pracami, w których widoczne jest zamiłowanie do zwierząt i przyrody, mogliście się zetknąć chociażby podczas Festiwalu Kino Dzieci. Wszystkie materiały były zaprojektowane właśnie przez nią!

Jak w każdym memory, celem gry jest zebranie jak największej liczby par zwierząt, a parę tworzą dwie identyczne karty. Na początku wszystkie układamy obrazkami do dołu i każdy gracz po kolei odwraca dwie z nich. Jeśli odwróci te same, zachowuje je dla siebie, jeśli nie, odwraca i gra kolejna osoba. Należy uczyć się na błędach swoich i przeciwników i zapamiętywać ułożenie już raz odwracanych kart.

Wszystkie zwierzęta występujące w tym zestawie to gatunki objęte ochroną w Polsce, a wśród nich znajdziemy babkę piaskową, biegacza urozmaiconego, grzebiuszkę ziemną czy niepozorkę ojcowską. Cudne, nieprawdaż? 🙂 Do tej wyjątkowej gry zostały wyselekcjonowane gatunki o najpiękniejszych nazwach.

Jedna para kart jest pusta, widnieje na niej jedynie nazwa gatunku, a rysunek można wykonać samodzielnie 🙂

W dołączonej do gry książeczce odnajdziemy zasady gry oraz opis wszystkich występujących w grze gatunków, dzięki czemu możemy zapoznać się podczas zabawy z ich zwyczajami.

Zagrywki” to niewielka polska firma Kasi Walentynowicz i Magdy Stadnik. Mają w swojej ofercie już kilka przepięknych propozycji, sprawdźcie koniecznie!

5

2

6

aaaa1

i coś extra od ekipy Zagrywek 😀

zagrywki-dla-strefy-psotnika

Reklama

Posty powiązane

Comments (3)

Ale piękne… Zakochałam się!

właściwy odruch 😀

Super! Szkoda tylko ze nie ma w innych jezykach.

Zostaw komentarz