Zestawy Baw się i ucz dla najnajów od Wilga Play

Dziś przedstawiam Wam zestawy Baw się i ucz dla najnajów od Wilga Play!

To urocze kolorowe pudełka z grą i kartonową książką w kilku tematach, by przez zabawę wesprzeć naukę malucha. Dziecko, przez zabawę tymi zestawami, nie tylko rozwinie zdolności manualne oraz spostrzegawczość i koncentrację, ale również zapozna się z poszczególnymi tematami, a wśród nich znalazły się: LICZBY, KSZTAŁTY, KOLORY i SŁOWA.

Wszystkie są wykonane w wysokiej jakości, są estetyczne, śliczne i bardzo solidne. Do zabawy w pojedynkę lub całą bandą 🙂

BAW I UCZ SIĘ MEMO LICZBY

Poznawanie liczb może być świetną zabawą! W zestawie znajdziecie 28 elementów memo, wykonanych z grubego kartonu oraz dziesięciostronicową kartonową książkę z wesołymi wierszykami.

Pewnie absolutnie każdy zna zasady memo, ale na wszelki wypadek napiszę, że… Celem gry jest znalezienie wszystkich par takich samych kart. Karty układa się do gry nogami na stole i każdy z graczy odsłania dwie karty, tak by każdy mógł zobaczyć rysunki, jakie się na nich kryją. Zabiera je, jeśli są parą identycznych ilustracji, ale jeśli są inne, zostawia na stole odwracając znowu rysunkiem do dołu. I tak aż do momentu, gdy wszystkie pary znajdą się u graczy. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej par.

Baw się i ucz Domino Kształty

Czy można przyjemniej i łatwiej nauczyć się kształtów, niż grając w specjalne kształtowe domino? 🙂 W tym kolorowym pudełku znajduje się 28 kafelków ze ślicznymi rysunkami oraz zabawna rymowana, dziesięciostronicowa kartonowa książka.

Domino to gra, w której może brać udział dwie, trzy lub cztery osoby. Każdy z uczestników zabawy otrzymuje losowe sześć płytek. Pamiętajcie! Nikomu ich nie pokazuje!

Najmłodszy gracz rozpoczyna, wykładając dowolną płytkę ze swoich. Każdy kolejny musi dołożyć taki sam kształt, do ostatniego wyłożonego przez poprzednika. W en sposób powstaje swoisty pociąg 🙂 Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich płytek lub ta, która będzie miała ich najmniej. Bo musicie wiedzieć, że jeśli jest wasza kolej i nie macie kształtu, który jest aktualnie wymagany w rozgrywce… pobieracie kolejny kafelek.

Baw się i ucz Domino KOLORY

Zasady są takie same, jak w każdej innej grze domino, jak chociażby tej opisanej powyżej. Motywem przewodnim tego zestawy jest nauka przez zabawę podstawowych kolorów.

Śliczne i świetnej jakości, zobaczcie!

Baw się i ucz Memo Słowa

Ten zestaw proponuje poznawanie słów poprzez oglądanie obrazków. W pudełku oprócz uroczej kartonowej książki znajdziecie 28 kartonowych płytek i rysunkami. Tak jak w każdym memo… celem gry jest zdobycie jak największej ilości par tych samych obrazków. Do dzieła! 🙂

Bardzo lubię propozycje edukacyjnych zabawek od wydawnictwa Wilga Play. 

Jeśli macie ochotę na więcej niż zestawy Baw się i ucz dla najnajów od Wilga Play, to zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz