Przygody Emila ze Smalandii – audiobooki Jung-off-ska

Przygody Emila ze Smalandii - audiobooki Jung-off-ska

Na prezenty pod tegoroczną choinkę polecają się Przygody Emila ze Smalandii – audiobooki Jung-off-ska w pudełku zawierającym wszystkie przygody największego rozrabiaki jakiego widział świat!

Ja jestem emilomaniakiem od dawna i nie raz, przy różnych okazjach, pisałam o tym cudnym bohaterze na blogu. Wychowana na Emilu, czytająca dzieciom przygody Emila od maleńkości, wciąż spotykam ludzi, którzy (wcale a wcale) tego bohatera nie znają! Tak nie może być! 🙂

Emil ze Smalandii to kilkuletni chłopiec, Emil Svensson, który mieszka wraz z rodzicami i siostrą Idą na farmie Katthult, we wsi Lönneberga w południowej Szwecji. Miejsce jego zamieszkania jest dość istotne i nieprzypadkowe, bowiem dokładnie w tym regionie, na początku XX wieku, urodziła się sama Astrid Lindgren. Pierwowzorem książkowego Emila był ojciec pisarki, Samuel August Ericsson, który często jej opowiadał o swoich dziecięcych latach.

Pierwsza książka o Emilu została wydana w Szwecji na początku lat sześćdziesiątych XX wieku. Teraz jego przygody znane są na całym świecie, zarówno dzięki całej serii książek, ekranizacji i audiobookom, które czyta niezastąpiona Edyta Jungowska!

Emila nie da się nie lubić. Wszak wygląda jak aniołek, z blond włoskami, ale wciąż wpada na nowe zwariowane pomysły. Nie da się przy nim nudzić, historie o nim są bardzo zabawne, a ich retro klimat jeszcze bardziej dodaje uroku.

Nowy box audiobooków od wydawnictwa Jung-off-ska zawiera komplet przygód. To łącznie osiem i pół godziny świetnej zabawy. Edyta Jungowska z taką lekkościa i humorem przeczytała tekst o Emilu, że można słuchać w kółko 🙂

Za oprawę graficzną wszystkich płyt oraz zbiorczego pudełka jest odpowiedzialny świetny polski ilustrator, Piotr Socha, którego znacie między innymi z albumów przyrodniczych “Pszczoły” i “Drzewa”.

Bardzo gorąco polecam Wam Przygody Emila ze Smalandii – audiobooki Jung-off-ska. Świetna zabawa dla całej rodziny 🙂

Przygody Emila ze Smalandii - audiobooki Jung-off-ska

 

W ZESTAWIE  3 x EMIL ZNAJDZIESZ:

3 PŁYTY Z PRZYGODAMI EMILA ZE SMALANDII: 

Emil ze Smalandii

Nowe psoty Emila ze Smalandii

Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

czas: 8h i 30 min

płyty w formacie MP3

cena okładkowa: 79,99 zł

dla dzieci w wieku: 5-10 lat

 

Jeśli masz ochotę poznać więcej audiobooków tego wydawnictwa to zapraszamy tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz