“Muzeum zachwytów” Malarski przewodnik po Łazienkach Królewskich

Muzeum zachwytów - Malarski przewodnik po Łazienkach Królewskich

Muzeum zachwytów” Malarski przewodnik po Łazienkach Królewskich to nowa, interaktywna książka o najpiękniejszym historycznym parku Warszawy, wzbogacona o linki!

Na każdej stronie szukajcie ukrytych niebieskich kropek, by sprawdzić, co w sobie kryją! To może być film, muzyka, zdjęcia lub link do strony, omawiającej szczegółowo dany obiekt!

Łazienki Królewskie odwiedzam regularnie od prawie czterdziestu lat (serio? to już tyle???), jeszcze częściej od kiedy sama mam dzieci. Mimo to, po publikacji tego e-booka, okazało się, że ten niesamowity park skrywa przede mną mnóstwo tajemnic i ciekawostek, o których nie miałam pojęcia!

Po to właśnie powstała ta książka… by młodzi czytelnicy mogli dowiedzieć się więcej, zainspirować i zachwycić przyrodą, architekturą i całym bogactwem Łazienek Królewskich.

Na akwarelowych, malarskich ilustracjach, przedstawione zostały łazienkowskie ogrody we wszystkich porach roku, wraz ze zwierzętami, które można tam bez trudu spotkać, ale to nie wszystko! Znajdują się tu również budynki, najważniejsze eksponaty muzealne, obrazy z prywatnej kolekcji Stanisława Augusta, rzeźby czy fascynujące wnętrza. Wszystko co odkryjecie w elektronicznym przewodniku, można zweryfikować, odwiedzając Łazienki… my tym razem wybieramy się pierwszy raz z tabletem 🙂

Na stronie Muzeum można dodatkowo pobrać bezpłatne karty zadań towarzyszące publikacji – (do pobrania tutaj). Zachęcamy do drukowania i inspirującej zabawy!

“Muzeum Zachwytów” jest zasługą trzech Autorek, które są od lat związane z Łazienkami Królewskimi i znają je, jak własną kieszeń! To dzięki temu udało im się zawrzeć w tym przewodniku mnóstwo ciekawostek i informacji, które są niedostępne dla przeciętnego odwiedzającego. Dowiecie się rzeczy, których nie ma w całym internecie 🙂 na przykład… kto pracuje w Łazienkach Królewskich, jak wyglądała toaleta z czasów naszego ostatniego króla, który zegar słoneczny w Łazienkach jest najstarszy i zatrzęsienie innych rzeczy!

Ja jestem zauroczona… wiem, że dzięki tej książce wyprawy z dziećmi do Łazienek Królewskich nie będą już się ograniczać do karmienia wiwiórek 🙂

GORĄCO POLECAMY interaktywny przewodnik, zwłaszcza, że na stronie Muzeum do 1 czerwca 2020, trwa sprzedaż w promocyjnej cenie! Zachęcamy do pobierania, wystarczy kliknąć tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz