x6

W zeszłym tygodniu zapraszaliśmy Was na objęte przez nas patronatem, warsztaty rodzinne, organizowane w ramach wystawy “Wreszcie we własnym domu. Dom polski w transformacji”. To element 8 edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE. Jeśli chcecie wrócić do szczegółowego opisu całej imprezy to zapraszamy tu.

Przed nami jeszcze jeden weekend, podczas którego, w ramach festiwalu możecie wraz z dziećmi wziąć udział w spotkaniach, do czego serdecznie was namawiamy:

  1. 19 listopada (sobota) o godzinie 12.30 Budowanie z czego i dlaczego Opis zajęć i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tu!
  2. 20 listopada (niedziela) o godzinie 12.30 Oko w oko z architektem Opis zajęć i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tu!

Przedstawiamy relację ze spotkania, które odbyło się w ostatnią niedzielę. Najmłodsi zwiedzający mieli okazję poruszyć ważne kwestie dotyczące domu. Bo czym właściwie jest dom, co w nim robimy, co nam zapewnia? Dzieci oceniały projekty osiedli blokowisk i domków jednorodzinnych, oglądały film, dyskutowali o blaskach i cieniach posiadania sąsiadów. Spotkanie było bardzo energiczne, a po części dyskusyjnej był czas na artystyczne wyrażenie się i zaprojektowanie wymarzonego domu.

Było extra! Bardzo dziękujemy Marcie Bielskiej za świetne, bardzo inspirujące warsztaty! 🙂

x1

x2

x3

x4

x5

x7

x9

x11

x10

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz