Liczyświnki – kartonowa książka do nauki liczb od 1 do 10

Liczyświnki - kartonowa książka do nauki liczb od 1 do 10

Dzisiejsza nowość, “Liczyświnki”, to kartonowa książka do nauki liczb od 1 do 10. Jest śliczna, śmieszna, poręczna i objęta patronatem Psotnika! Brzmi jak książka idealna? Bo taka jest 🙂

“Liczyświnki” to książka pełna zadań utrwalających rozpoznawanie cyfr i wprowadzających podstawy wiedzy matematycznej. ALE!.. Nauka liczb i prostej matematyki z tą książką to świetna zabawa. Nie ma nudy 🙂 Każda rozkładówka ukazuje pełną szczegółów ilustrację, przedstawiającą miasteczko świnek. Obserwowanie co robią dostarcza dużo radości i śmiechu. Ilustracje są wzbogacone o rymowane polecenia, dzięki którym czytelnicy mogą śledzić detale i mimochodem przyswajać liczenie w obrębie 10.

Świnki zajmują się zwykłymi sprawami… chodzą na spacery, rozmawiają z sąsiadami, wyprowadzają swoje psy. W scenach można zaobserwować bawiące się świniaczątka w piaskownicy, przedszkolną wycieczkę czy świnkowy mecz piłki nożnej.

W miasteczku świnek dużo się dzieje, widać, że świnki głównie przebywają na świeżym powietrzu, uwielbiają sport, wspólne spędzanie czasu i czytanie książek. Świnki nie używają smartfonów, żyją w schludnym zadbanym miasteczku w otoczeniu roślin i zwierząt. Spotkacie tu psy i koty, ptaki, motyle, a nawet pingwina i sowę.

Autorką “Liczyświnek” jest Agata Matraś, której pierwsze komiksy dla maluchów pokazywaliśmy kiedyś na blogu i możecie do tego wrócić tu! W “Liczyświnkach” udało jej się stworzyć niesamowitą galerię osobowości. Miny świnek są mega zabawne, w każdej z ilustracji kryją się zaskoczone, rozbawione, przestraszone, zdenerwowane i wyluzowane świnki 🙂

Podoba mi się u Liczyświnek 🙂 Zobaczcie!

tytuł: Liczyświnki

książka kartonowa w formacie 20 x 20 cm

tekst i ilustracje: Agata Matraś

wydawnictwo: Papilon, 2020

objętość: 40 stron

dla dzieci w wieku: 3+

cena okładkowa: 39,90 zł

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz