Książka o wyjątkowości Każdy jest cudem

Książka o wyjątkowości Każdy jest cudem to nowość w katalogu wydawnictwa Wilga, której nie możecie przeoczyć!

Żaba, mieszkająca w stawie, najzwyklejsza… taka, od której czasami ludzie odwracają się z obrzydzeniem, nie może chyba być kimś wyjątkowym? Albo mysz… znam osoby, które na widok myszy z wrzaskiem wskakują na stół… nie ma opcji, żeby mysz była kimś specjalnym!

Jeśli się z tym zgadzacie to koniecznie przeczytajcie tę książkę 🙂 Tu okazuje się, że KAŻDY Z NAS, niezależnie jak wygląda i co umie, JEST CUDEM!

Bohaterami tej historii są zwierzęta mieszkające w lesie. Spotkacie tu mnóstwo gatunków… wiewiórki, jelenia, różne ryby, czaplę i owady. Spojrzycie na las z wysokiego drzewa oraz zanurkujecie pod wodę. Przekonacie się, że przyroda jest niesamowita. Gdziekolwiek się nie spojrzy, można się zachwycić pięknem natury.

Opowieść rozbudza miłość do przyrody, wrażliwość na piękno, rozwija empatię.

Prosta opowieść dla najmłodszych zachwyci Was przesłaniem i oczywiście ilustracjami. Bohaterowie są tak słodcy, że można się nabawić cukrzycy 🙂 Ich autorka, Jane Chapman, to brytyjska artystka, która ma na swoim ilustratorskim koncie prawie dwieście książek dla dzieci WOW! Robi to naprawdę świetnie… zobaczcie!

tytuł: Każdy jest cudem

tekst i ilustracje: Jane Chapman

tłumaczenie: Agata Komosa-Styczeń

wydawnictwo: Wilga, 2024

objętość: 28 stron

cena okładkowa: 39,99 zł

dla dzieci w wieku: 3+

Jeśli książka o wyjątkowości Każdy jest cudem to dla Ciebie za mało, to koniecznie kliknij tu!

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz