Czasodzieje tom 2 – Serce czasu – fantastyka dla nastolatków

Czasodzieje tom 2 - Serce czasu

Czy jest tu ktoś, kto z wypiekami na twarzy, czeka na drugi tom serii Czasodzieje? Otóż… JUŻ JEST 🙂 Długo kazali na siebie czekać, bo cały ROK, ale nie zwiedli!!! Jedyny problem jest taki, że my już przeczytaliśmy jednym tchem i znowu musimy czekać na koleny odcinek. 

Ale od początku… Czasodzieje to sześciotomowa seria o losach nastoletniej Wasylii. W pierwszej części zatytułowanej “Klucz czasu” poznajemy bohaterkę i towarzyszymy jej w inicjacji w magicznym świecie czasodziejskim. Otóż niczym niewyróżniająca się dziewczynka, sierota wychowywana przez babcię, okazuje się spokrewniona z nieziemskim rodem i postanawia wieść swoje dalsze życie w równoległej rzeczywistości. Jej losy są pełne ryzyka, niebezpieczeństw i emocji.

Drugi tom to oczywiście kontynuacja pierwszego, więc jeśli jeszcze go nie czytaliście, przestańcie czytać ten wpis TERAZ 😀

Na zakończenie “Klucza czasu” zostaje zawiązany Czasokręg, składający się z dwunastu młodych wybrańców. Wasylisa jest oczywiście jednym z nich. Trafiają do naszego świata, na Ziemię, proto na obóz sportowy, by spełnić bardzo trudne zadanie. Muszą wspólnymi siłami znaleźć Szkarłatny Kwiat, który według przepowiedni powstrzyma zderzenie dwóch planet. Jeśli tego nie zrobią, ich Eflara przestanie istnieć, wszyscy zginą.

Samo zadanie dwunastu młodych osób jest śmiertelnie trudne, a dodatkowo nie ułatwia fakt, że pomiędzy nimi jest mnóstwo napięć i niechęci. Sami dla siebie stanowią zagrożenie.

Pełna przygód, bardzo wciągająca fantastyczna powieść dla nastolatków. Pięknie wydana, idealna na długie wieczory. Serdecznie polecamy!

NIECH CZAS BĘDZIE Z WAMI!

tytuł: “Czasodzieje tom 2 – Serce czasu”

tekst: Natalia Sherba

tłumaczenia z języka rosyjskiego: Agnieszka Papaj-Żołyńska

wydawnictwo: EneDueRabe, 2017

objętość: 396 stron

dla młodzieży w wieku: 12+

cena okładkowa: 39,90 zł

KUP TERAZ U PSOTNIKA ZA 29 zł

Reklama

Posty powiązane

Comments (3)

Ooo jakie perełki, musze zamówić ???
Kocham fantastykę ?
Psotnik przez Ciebie zbankrutuje 😉 🙂

Błagam o 3 tom. Czekam i czekam a go nie ma! Ta książka tak mnie wciągnęła, że nie mogę przestać o niej myśleć. Czy nie da się tłumaczyć reszty 4 tomów szybciej?! Plis!!!!???

Nie mogę bez tej książki żyć!!!

Zostaw komentarz