Seria książek dla dzieci z okienkami POMRUKI

Dziś nowa seria książek dla dzieci z okienkami POMRUKI od wydawnictwa Wilga 🙂

Książki dla naj najów zajmują szczególne miejsce w moim serduchu 🙂 Wszak czytanie z dziećmi od urodzenia, a nawet od trzeciego trymestru ciąży, jest skutecznym sposobem na zapewnieniu prawidłowego rozwoju i najmilszym obowiązkiem rodziców 🙂 Nigdy za wiele lektur dla maluchów, które szybko się rozwijają i stale potrzebują nowych bodźców 🙂

POMRUKI to kartonowe interaktywne książki w okienkami. Wszystkie strony są zajęte przez duże, kolorowe ilustracje, a rymowany tekst zajmuje wydzielony pasek na dole każdej strony. Duże okienko, łatwe do manipulowania małymi paluszkami, znajdziecie na każdej rozkładówce.

Seria idealnie sprawdzi się w domu, w żłobku czy przedszkolu oraz w gabinecie logopedycznym, czyli wszędzie tam, gdzie dźwięki i nauka przez zabawę idą w parze, bo POMRUKI, choć ćwiczą motorykę małą, koncentrację i spostrzegawczość, kładą jednak nacisk na DŹWIĘKI.

Naśladowanie odgłosów z najbliższego otoczenia jest naturalną drogą każdego dziecka, sposobem, by ćwiczyć buzię o rozwijać trudną umiejętność mowy 🙂 Dodatkowo mali czytelnicy poznają mnóstwo przedmiotów, które na co dzień je otaczają, pojazdów, możliwych do spotkania na ulicy oraz zwierząt z wiejskiej zagrody.

Ilustracje i pomysł na serię są dziełem Eweliny Protasewicz, która prowadzi profil Rysopisy 🙂 W tym momencie mamy do dyspozycji cztery tytuły. To Pomruki W mieście, Na dobranoc, Na wsi i W domu. Ciekawe, czy seria książek dla dzieci z okienkami POMRUKI będzie się jeszcze rozwijać 🙂

Seria: POMRUKI

Ilustracje i pomysł na serię: Ewelina Protasewicz – Rysopisy

tekst: Małgorzata Korbiel

wydawnictwo: Wilga, 2024

objętość: 14 stron

dla dzieci w wieku: 0+

cena okładkowa: 34,99 zł

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz