Książka w Teatrze Baj Magiczna noc w teatrze

Są takie noce kiedy w warszawskim Teatrze Baj noce są niezwykle magiczne….  I dzieje się to nie tylko podczas prób, czy uroczystych premier…. W roku Jubieluszowym –  przypominamy bowiem, że Teatr Baj obchodzi 95-lecie istnienia, i takich nocy jest znacznie więcej 😉

Z przyjemnością zdradzamy, że w ramach obchodów Jubileuszu pojawiło się piękne wydawnictwo dla dzieci pt. “Magiczna noc w teatrze” autorstwa Aldony Szczygieł Kaszuby, które zabiera czytelników w taką magiczną noc.

„Już zapadał zmierzch, kiedy Marysia, Józio i ich Kotka stanęli przed bramą jasnego budynku wyglądającego jak pałac…” tak zaczyna się pełna przygód, teatralnej magii i wspomnień ilustrowana książka dla dzieci wydana z okazji jubileuszu 95-lecia Teatru Baj! Bohaterowie bajki autorstwa Aldony Szczygieł-Kaszuby, z ilustracjami Moniki Urbaniak, zwiedzają najbardziej ukryte zakamarki praskiego teatru, spotykają bohaterów z ulubionych, dziecięcych spektakli (wiele z nich wciąż można obejrzeć na scenie!) i próbują nie wpaść w zasadzkę, którą uknuła Królowa Śniegu.

Wszystkich fanów teatralnych przygód, lalek, bohaterów popularnych baśni, ale przede wszystkim miłośników czytania (koniecznie z herbatką i pod ciepłym kocem!) informujemy, że książka „Magiczna noc w teatrze” jest dostępna w sprzedaży, w bardzo limitowanym nakładzie, w Kasie Teatru Baj w Warszawie. I gwarantujemy, że sprawdzi się jako najprzyjemniejszy prezent np. na Mikołajki, pod Choinkę czy np. na prezent urodzinowy.

Wydawnictwo powstało w ramach projektu Najstarszy teatr lalek dzieciom – wydanie książki z okazji jubileuszu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz wideo:

https://www.facebook.com/TeatrBaj/videos/360822603203768/?paipv=0&eav=AfaNYu_YaRKociTAHosSxciFHjvmuRzKTaCklIA2BVoSsOVXeThy4o–9DA4s9TnSPQ&_rdr

 

Autor książki: Aldona Kaszuba
Autorka ilustracji: Monika Urbaniak Muillu

Autor animacji: Ireneusz Maciejewski

Reklama

Posty powiązane

Zostaw komentarz