ANIMETRICS – wyjątkowa książka z naklejkami

ANIMETRICS - wyjątkowa książka z naklejkami

Dziś prezentujemy pozycję nietypową! ANIMETRICS – wyjątkowa książka z naklejkami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wyjątkowa, bo efekty pracy są oszałamiające.

Prawie nigdy nie pokazujemy na blogu pozycji z naklejkami, chyba, że naprawdę zasługują na uwagę. Dokładnie tak jest z ANIMETRICS. Gdy ją ujrzeliśmy, nie mogliśmy się opanować i wszyscy chcieliśmy od razu zacząć wyklejanie 😀

ANIMETRICS zawiera 12 plansz w naprawdę dużym formacie, miniaturki obrazów, które powstaną po wyklejeniu oraz strony wypełnione dość drobnymi naklejkami, których jest łącznie ponad 1400 sztuk. Plansze są przygotowane w taki sposób, że każda naklejka ma swój obrys i numer, a na karcie z naklejkami każdy element ma numer pola, w którym powinien się znaleźć. Dzięki temu bezbłędnie można stworzyć niesamowite, geometryczne obrazy.

Tematem przewodnim tej książki są zwierzęta. Znajdują się tu portrety i całe sylwetki zwierząt. Dzięki kolorom i kanciastym kształtom, powstają obłędne obrazy, które mają efekt 3D. Tła zwierząt są w pięknych, intensywnych barwach. Sprawiają, że każda praca nadaje się do oprawy i powieszenia na ścianach.

Zamierzamy powiesić na naszych ścianach wszystkie dwanaście, więc gdy tylko uda nam się je oprawić pokażemy na blogu efekty 🙂

Tu po prostu gra wszystko! Świetna estetyka, nowoczesna i niebanalna. Cieszy, że bardzo modna teraz, geometryczna forma, którą tak często spotyka się we wnętrzach, dotarła do książki tego typu! Bardzo wysoka jakość papieru, zarówno plansz, jak i naklejek. Jesteśmy zakochani w ANIMETRICS!!!

Ta książka nie nadaje się dla bardzo małych dzieci, bo wyklejenie obrazów jest dość precyzyjne. To idealna pozycja od 8 roku życia, ale nie ma górnej granicy. Spodoba się również dorosłym… serio! Można wyciąć każdemu z rodziny oddzielną planszę i razem kleić w jesienne wieczory, cudo…

Przy okazji zabawy z tą książką, pomyślałam sobie, że na polskim rynku brakuje tak estetycznych, pięknych kreatywnych książek. Ta została wydana w Wielkiej Brytanii przez wydawnictwo Buster Books w 2017 roku.

JA CHCĘ TAKIE W POLSCE!

Jak Wam się podoba? Dajcie znać, co uważacie. Kleilibyście ANIMETRICS? 🙂

Jeśli macie ochotę kupić tę książkę to właśnie znaleźliśmy ją w sklepie internetowym tu!

Reklama

Posty powiązane

Comments (5)

Jeju, jak mi się podoba – już szukam gdzie to można kupić i KUPUJĘ!!!

dostępne w sklepie, informacja powyżej w artykule 🙂

Super książka !!!! Polecam

Fantastyczne, widzialam takie obrazy na ścianach w ramkach, robią super wrażenie!

Zostaw komentarz